НОВОСТИ QdProfessional

Дмитро Кулеба: «Промисловий безвіз» створить нові обрії для експорту українських товарів на ринки ЄС» 

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба переконаний, що «промисловий безвіз» створить нові обрії для експорту українських товарів на європейські ринки, і в разі виконання Україною підготовчої роботи оціночна місія ЄС може прибути вже у першій половині 2020 року.

Про це він заявив на зустрічі з членами Європейської Бізнес Асоціації.

«Якщо ми виконаємо до кінця року власну домашню роботу, ухвалимо необхідне законодавство, ЄС орієнтовно у першій половині наступного року має надіслати оціночну місію. Вони ще не дали добро на відправку такої місії: обережність зумовлена їхніми власними економічними інтересами, але ми ведемо перемовини», – розповів Дмитро Кулеба.

Віце-прем`єр-міністр пояснив, що під «промисловим безвізом» йдеться не просто про продукцію промисловості, а про відкриття цілих ринків ЄС для нехарчових товарів. На його думку, це допоможе переорієнтувати пріоритети торгівлі з сільськогосподарського сектору, який нині домінує в структурі експорту, на інші групи товарів.

Дмитро Кулеба переконаний, що вигоду від «промислового безвізу», зокрема, отримає малий та середній бізнес, а тому закликає українських підприємців до максимально відкритого та відвертого діалогу, аби ефективно відкривати ринки ЄС для українських товарів, залучати інвестиції з ЄС та якнайкраще використовувати переваги стратегічного курсу України на європейську інтеграцію.

Дмитро Кулеба наголосив: Уряд має чути від бізнесу про реальні потреби. Він пояснив, що йдеться не лише про проблеми конкретних компаній, а й стратегічні цілі відкриття певних секторів ринку ЄС, використання інструментів інтеграції України з ЄС в інтересах українських виробників тощо.

«Мені було б дуже цікаво чути, де саме ви, як бізнес, бачите стратегічно важливі напрями: куди нам треба вклинюватися, які стіни пробивати», — зазначив Дмитро Кулеба.

    http://www.visnuk.com.ua/uk/news/100014561-dmitro-kuleba-promisloviy-bezviz-stvorit-novi-obriyi-dlya-eksportu-ukrayinskikh-tovariv-na-rinki-yes

Документ классифицирован в разделах :
6.2.  Соглашения
6.3.  Таможенные правила зарубежных стран2019-12-06

Державна фіскальна служба України Офіційний портал


2019-12-05

Увага! Підприємствам – платникам митних платежів!


2019-12-05

Нова Митниця запрацює 8 грудня, - Олексій Гончарук


2019-11-29

Алекс Іва: Трапляється, що митна декларація, оформлена на автомобіль, десь «губиться» по дорозі між митницею та ДАІ