НОВОСТИ QdProfessional

ICC UKRAINE ПРЕЗЕНТУВАЛА INCOTERMS® 2020

Український національний комітет Міжнародної торгової палати презентував видання Incoterms® 2020 року – оновлену версію відомих правил, що регулюють умови поставки у зовнішньоекономічних договорах українською мовою.

У прес-конференції з приводу цієї події взяли участь Володимир ЩЕЛКУНОВ – Президент ICC Ukraine, Олег ПЛАТОНОВ – Голова делегації України при СЕФАКТ ООН, Володимир ХОМАНЕЦЬ – начальник Управління економічного співробітництва Міністерства закордонних справ України, заступник Голови Ради експортерів та інвесторівР , Микола ЛАРІН – Голова ради Асоціації експортерів та імпортерів, член Робочої группи з питань підготовки до впровадження нової редакції правил Incoterms® 2020.

За словами Володимира Щелкунова, очільника Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати, – лише ICC Ukraine має виключне ексклюзивне право щодо використання торгової марки Incoterms®, офіційне розповсюдження нової редакції правил Incoterms® 2020 в Україні, а також на проведення офіційних навчальних семінарів під егідою палати.

Олег Платонов Перший віце-президент ICC Ukraine, Голова делегації України при СЕФАКТ ООН підкреслив, що попередній досвід показує, використання передрукованих, контрафактних правил, які зазвичай масово з’являються в Інтернеті, надалі для бізнесу можуть принести багато клопоту. Адже посилання чи тлумачення на не офіційні видання Incoterms® не визнаються в судах у випадку конфліктних ситауцій.

Микола Ларін член Робочої группи з питань підготовки до впровадження нової редакції правил Incoterms® 2020 поінформував, що з 25 вересня 2019 року стартує запуск офіційного національного веб-сайту Incoterms® 2020, на якому можна буде ознайомитися з останніми нововведеннями, придбати друковане видання правил Incoterms® 2020 та отримати іншу додаткову інформацію щодо нової редакції правил.

Разом з тим, з метою своєчасного інформування про нововведення та навчання всіх учасників ринку ICC Ukraine восени організовує одноденні семінари-практикуми щодо впровадження нових правил Incoterms® 2020 в Україні. В рамках семінару надаватимуться роз’яснення щодо усіх змін, а також їх правильного застосування на практиці.

Цільова аудиторія семінарів: власники бізнесів, які орієнтовані на експорт та імпорт, менеджери-ЗЕД, юристи, що працюють в сфері міжнародної торгівлі, арбітражу, логісти, експедитори, перевізники, митні брокери, представники страхових компаній та банків, менеджери з експорту, консультанти ЗЕД, трейдери, представники підприємств, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність, співробітники та учасники торгово-промислових палат тощо.

Перше видання Incoterms® було опубліковано ІСС в 1936 році та встановило загальновизнані визначення і правила, пов’язані з поставкою товарів торговим партнерам у всьому світі. З того часу ІСС періодично переглядає правила Incoterms®, щоб відобразити зміни в системі міжнародної торгівлі. Запуск редакції 2020 року приурочено святкуванню 100 – річчя ICC.

Доступні та прості у використанні правила Incoterms® 2020 включають в себе більш детальні, у порівнянні з попередньою версією, пояснення та примітки з покращеною графікою, яка ілюструє відповідальність імпортерів та експортерів для кожного терміну правил Incoterms®. Вступ до правил Incoterms® 2020 також включає більш детальне пояснення того, як обрати найбільш вдале правило Incoterms® для конкретної поставки.

Генеральний секретар ІСС Джон Дентон прокоментував офіційний запуск Incoterms® 2020: «Правила Incoterms® 2020 допоможуть імпортерам та експортерам в усьому світі краще розуміти свої права та обов’язки, уникати зайвих витрат. Нова редакція правил допоможе зміцнити довіру до нашої світової торгової системи».

    ICC UKRAINE

Документ классифицирован в разделах :
3.1.  Правила ВЭД общие
3.3.  Декларирование. Порядок пропуска и оформления грузов2020-07-08

Уряд врегулював діяльність незалежних фінансових посередників


2020-07-07

Заступник Міністра фінансів Юрій Драганчук відвідав Моніторинговий центр Держмитслужби


2020-07-03

Закон України «Про Митний тариф України» опубліковано в газеті "Голос України"


2020-07-03

Переходная таблица (Закон України «Про Митний тариф України» опубліковано в газеті "Голос України")