НОВОСТИ QdProfessional

Мінінфраструктури: Пункт пропуску "Красноїльськ – Вікову де Сус" готовий до відкриття

Новий міжнародний автомобільний пункт пропуску «Красноїльськ – Вікову де Сус» на українсько-румунському кордоні почне працювати вже цього тижня. Проїзд буде дозволений для легкових автомобілів і порожніх вантажівок. Цей пункт пропуску має розвантажити єдиний діючий пункт пропуску на українсько-румунському кордоні «Порубне – Сірет».

«Пункт пропуску «Порубне - Сірет» нині – один із найбільш завантажених. Дорога до європейських портів йде саме через цей пункт пропуску і він надважливий для українських експортерів і для вантажного транспорту немає альтернативи проїзду з України до Румунії. Інші пункти пропуску на українсько-румунській ділянці кордону не призначені для проїзду вантажівок. До речі, «Красноїльск – Вікову де Сус» від початку також проєктувався як пункт пропуску для пішоходів і легкового транспорту.

Відтепер спільно з румунськими колегами було прийняте рішення, що «Красноїльськ» працюватиме для проїзду вантажівок. Спершу буде здійснюватись пропуск лише порожніх вантажних транспортних засобів. Наступним етапом стане дозвіл на проїзд вантажівок з нашим експортом. Це стане можливим після завершення робіт з румунського боку», – Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Наразі завершено капітальний ремонт понад 7 кілометрів дороги, облаштована територія МАПП та робочі місця для представників всіх служб, змонтована система освітлення та система зв’язку, встановлене обладнання необхідне для функціонування пункту пропуску.

Домовленість про зведення пункту пропуску «Красноїльськ – Вікову де Сус» було досягнуто ще 2015 року. Фактично ж будівництво відбувалось цього року в рамках проекту «Відкритий кордон» який був ініційований Президентом України Володимиром Зеленським та Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою. В рамках цього ж проекту Україна планує розбудову вже існуючої автомобільної прикордонної інфраструктури для збільшення пропускної здатності кордону в напрямку «Україна – ЄС».

    Міністерство інфраструктури України

Документ классифицирован в разделах :
3.3.  Декларирование. Порядок пропуска и оформления грузов2023-01-31

Як користувач ЕДП може розблокувати IP-адресу за межами державного кордону України


2023-01-22

Змінено порядок декларування товарів, що переміщуються в міжнародних поштових та міжнародних експрес-відправленнях (МПВ/МЕВ)


2023-01-22

Онлайн семінар "Порядок надання авторизацій АЕО та авторизацій на застосування спрощень"


2023-01-22

Харківська митниця завжди на зв`язку